Mans pirmais maratons

Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola piedāvā 16 apņēmīgiem un motivētiem skrējējiem ņemt dalību programmā “Mans pirmais maratons”, lai kopā ar mums, mūsu partneriem un, protams, adidas skriešanas skolas galveno treneri Romānu Melderi dotos pretī savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam jau 15.maijā.


Kas ir adidas skriešanas skolas programma “Mans pirmais maratons?”


Jau trešo gadu Lattelecom Rīgas maratona adidas skriešanas skola aicināja pieteikties pašus motivētākos un mērķtiecīgākos skrējējus dalībai programmā “Mans pirmais maratons”, kas piedāvā unikālu iespēju 16 skrējējiem sagatavoties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam, saņemot individuālu pieeju un plašu treniņu atbalstu no maratona organizatoriem, partneriem un skolas galvenā trenera Romāna Meldera. Šī ir lieliska iespēja gūt jaunu treniņu pieredzi, draugus un emocijas, 16 nedēļas intensīvi trenējoties savai distancei gan individuāli, gan koptreniņos ar programmas dalībniekiem trenera uzraudzībā.

Programma tiek īstenota sadarbībā ar Lattelecom Rīgas maratona oficiālo medicīnas partneri “Veselības centra 4” grupas uzņēmumu “Capital Clinic Riga”, kas visiem programmas dalībniekiem piedāvā iespēju bez maksas veikt nepieciešamās asins analīzes un veikt kardiopulmonālo slodzes testu, kā arī saņemt atbalstu treniņu laikā. Slodzes tests tiek veikts sertificēta sporta ārsta klātbūtnē, un palīdz ikvienam aktīvam sportotājam apzināties savu veselības stāvokli un prioritātes treniņu procesā.

Kopā ar adidas skriešanas skolas galveno treneri Romānu Melderi visiem dalībniekiem ir ekskluzīva iespēja trenēties pēc sev piemērota individuāla treniņu plāna un regulāri konsultēties ar treneri klātienē par treniņu procesu, skriešanas tehniku, uzturu un visu nepieciešamo, lai pēc iespējas labāk sasniegtu savu mērķi skriešanā.


Dalība programmā skrējējiem piedāvā:


  • Iespēja veikt kompleksās slodzes testu un saņemt sporta ārsta konsultāciju “Veselības centra 4” grupas uzņēmumā “Capital Clinic Riga”
  • Individuāls treniņu plāns un konsultācijas pie adidas skriešanas skolas galvenā trenera Romāna Meldera;
  • Iespēja trenēties adidas skriešanas apavos un apģērbā;
  • Jauni draugi un lieliska pieredze, trenējoties un startējot kopā ar citiem skrējējiem.

Dalībnieku ieguldījums:


  • Apņemšanās apzinīgi trenēties un uzklausīt trenera padomus;
  • Gatavība regulāri dalīties ar savu treniņu pieredzi;
  • Gatavība atbalstīt un motivēt pārējos programmas dalībniekus.

Šogad programmai pieteicās 248 dalībnieki, no kuriem tika izvēlēti 16 skrējēji. Atlasē piedalījās Lattlecom Rīgas maratona organizatori, adidas skriešanas skolas galvenais treneris Romāns Melderis, Signis Vāvere no skriešanas kluba VSK Noskrien, kā arī Mans pirmais maratons 2015 un 2014 absolveni. Aicinām iepazīties ar Mans pirmais maratons 2016 dalībniekiem šeit.


Mans pirmais maratons iepriekšējo gadu lieliskie rezultāti

Novērtējam un priecājamies par ikviena programmas dalībnieka motivāciju, kas ne tikai palīdzēja viņiem sasniegt finiša līniju sacensību dienā, bet sasniegt to ar izciliem rezultātiem. 2015.gadā puiši Matīss un Edvīns savus pirmos maratonus finišēja ar laiku 3h10min, bet Anda pat iekļuva starp Top10 labākajām maratona skrējējām no Latvijas. 2014.gada absolvente Lelde pēc sava pirmā maratona turpināja aktīvi trenēties un šogad parādīja lielisku sniegumu, Lattelecom Rīgas maratonā ieņemot trešo vietu starp Latvijas pusmaratonistēm, bet jau Frankfurtes maratonā finišējot ar fantastisku rezultātu – 3h03min.

“Dalība programmā “Mans pirmais maratons” līdz šim bija vērtīgākā un iedvesmojošāka skriešanas pieredze, kāda man ir bijusi,” Mārtiņš Ceplišs, “Mans pirmais maratons” 2014.gada absolvents.

“Es drīzāk teiktu, ka tas man ir bijis fizisks, emocionāls un arī garīgs piedzīvojums,” atceras Edvīns Elferts no “Mans pirmais maratons” 2015.gada sasaukuma.

Sekot līdzi Mans pirmais maratons skrējējiem un viņu treniņu gaitām varēsi gan Lattelecom Rīgas maratona mājas lapā, gan VSK Noskrien mājas lapā un, protams, sociālajos tīklos, izmantojot oficiālos tēmturus jeb mirkļbirkas:


#manspirmaismaratons
#adidasskola
#lattelecomrigasmaratons


Tiekamies treniņos!

Visas tiesības aizsargātas 2023 © | lattelecomrigasmaratons.lv