Rimi Riga Marathon

15.-16.05.2021

IAAF
Sākums
Jaunumi

Jaunumi

Tiekamies treniņos Mežaparkā!

LĪDZ RIMI RĪGAS MARATONAM 2021

171 D 13 H 21 M 18 S

Katru svētdienas rītu līdz pat starta šāvienam Lattelecom Rīgas maratonā 19. un 20. maijā aicinām trenēties Mežaparkā lieliskā skrējēju un treneru kompānijā!

Seko jaunumiem

Lai katrs varētu gatavoties atbilstoši savām spējām un izvēlētajai distancei, treniņi tiks aizvadīti vairākās grupās. Turklāt trenēs labākie no labākajiem – Latvijas čempione un vicečempione maratonā Anita Kažemāka un Zanda Zariņa Rešetina , olimpieši Ilona Marhele un Valērijs Žolnerovičs, kā arī viens no vadošajiem Latvijas maratonistiem Renārs Roze .
Ja gatavojies savam pirmajam startam Lattelecom Rīgas maratonā 6 vai 10 km distancēs, aicinām piedalīties My First Run jeb “Mans pirmais skrējiens” programmas treniņos. adidas Runners Riga treneri parūpēsies, lai ikviens trasē skrietu viegli un ar prieku. Tie, kas treniņus apmeklēs regulāri, sevi pierādīt Lattelecom Rīgas maratonā varēs bez maksas, dāvanā saņemot arī adidas Runners Riga kreklu!
Uz treniņiem aicinām arī ģimenes un bērnus! Paši mazākie skrējēji Mežaparkā trenēsies kopā ar Kārli Birmani, Rimi Bērnu dienas treneri . Treniņā bērni varēs izskrieties atbilstoši savām spējām un mērķiem, savukārt vecāki gatavoties saviem startiem.
Treniņos slāpes veldzēt palīdzēs mūsu partneri – dabīgais minerālūdens Mangaļi un Isostar. Siltās drēbes un liekās mantas varēsiet atstāt adidas teltī.
Kas: adidas Runners treniņi Mežaparkā
Kad: katru svētdienu (izņemot 25.03.), plkst. 10.00
Kur: Mežaparkā, laukumā netālu no Rīgas Zooloģiskā dārza
Kā jau ierasts, visi treniņi notiek bez maksas. Pievienojies!
Rimi

Galvenais partneris

Partneris

Sponsori

Organizē

2015.gada rezultāti un diplomi

Visas tiesības aizsargātas 2023 © | lattelecomrigasmaratons.lv