19.-20.05.2018

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

19.-20.05.2018

IAAF

27. Lattlecom Rīgas maratona Latvijas skrējēju Top 10

valerijs.jpg

 

27. Lattelecom Rīgas maratons dažādās distancēs pulcēja 32 415 dalībniekus no 70 pasaules valstīm un piesaistīja rekord augstu ārvalstu dalībnieku skaitu – 3 745. Īpaši priecājamies par Valēriju Žolneroviču, kurš uzstādīja jaunu Latvijas rekordu maratonā – 2:14:23, vienlaikus kļūstot par Latvijas čempionu maratonā. Sieviešu konkurencē par Latvijas čempioni maratonā kļuva Anita Kažemāka, Lattelecom Rīgas maratona galvenā trenere un programmas #manspirmaismaratons vadītāja, kura finišu sasniedza ar rezultātu 2:48:49.

Aicinām iepazīties ar desmit labākajiem Latvijas skrējēju rezultātiem visās Lattelecom Rīgas maratona distancēs.

Latvijas čempionāts maratonā, vīrieši

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Valērijs Žolnerovičs 1985 2:14:23,2 2:14:23,2 03:11
2 Jānis Girgensons 1991 2:20:56,6 2:20:56,6 03:20
3 Kristaps Kaimiņš 1979 2:25:59,2 2:25:59,1 03:27
4 Kristaps Bērziņš 1992 2:31:50,5 2:31:49,4 03:35
5 Kristaps Broks 1988 2:32:51,1 2:32:49,9 03:37
6 Anatolijs Macuks 1979 2:33:24,1 2:33:24,0 03:38
7 Andris Ronimoiss 1984 2:34:12,2 2:34:11,2 03:39
8 Raitis Kraslovskis 1991 2:45:27,2 2:45:26,0 03:55
9 Vadims Belousovs 1987 2:47:32,9 2:47:29,1 03:58
10 Reinis Tops 1989 2:48:54,5 2:48:53,6 04:00

Latvijas čempionāts maratonā, sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Anita Kažemāka 1990 2:48:49,9 2:48:48,9 04:00
2 Zanda Zariņa Rešetina 1979 3:07:13,9 3:07:12,8 04:26
3 Laura Čakle 1986 3:08:29,3 3:08:25,9 04:27
4 Vita Devjatņikova 1982 3:10:35,4 3:10:28,2 04:30
5 Viviana Kirilova 1976 3:17:13,2 3:17:06,0 04:40
6 Dace Banga-Hodžajeva 1981 3:18:25,6 3:18:17,8 04:41
7 Anete Švilpe 1993 3:25:55,6 3:25:44,8 04:52
8 Sigita Vāce 1979 3:26:24,4 3:26:11,4 04:53
9 Ilze Urbāne 1969 3:29:21,4 3:29:10,5 04:57
10 Jolanta Ivanova 1987 3:33:53,3 3:33:36,2 05:03

Pusmaratons, vīrieši

 Vieta Vārds  Uzvārds  Gads  Laiks  Čips  Temps
1 Jānis Višķers 1989 1:07:01,7 1:07:01,7 03:10
2 Jevgēnijs Turkins 1985 1:12:12,1 1:12:11,3 03:25
3 Jānis Gailis 1972 1:14:05,2 1:14:05,0 03:30
4 Aigars Matisons 1971 1:14:18,4 1:14:17,5 03:31
5 Salvis Gruševs 1990 1:16:20,7 1:16:19,6 03:37
6 Raimonds Siliņš 1976 1:16:22,2 1:16:20,4 03:37
7 Guntis Grīnvalds 1979 1:16:27,3 1:16:27,1 03:37
8 Ainārs Kvedravičs 1972 1:16:30,1 1:16:28,9 03:37
9 Mārtiņš Auziņš 1977 1:16:35,5 1:16:34,6 03:37
10 Armands Bušs 1981 1:16:45,8 1:16:41,9 03:38

Pusmaratons, sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Inga Zālīte 1977 1:23:45,6 1:23:45,1 03:58
2 Daiga Grickus 1987 1:24:45,1 1:24:43,6 04:00
3 Linda Boldāne 1992 1:28:31,0 1:28:17,8 04:11
4 Baiba Vekša 1992 1:31:18,1 1:31:03,7 04:18
5 Klinta Lauska 1991 1:31:22,5 1:31:15,2 04:19
6 Gita Karlsone 1983 1:32:26,5 1:32:24,7 04:22
7 Madara Fūrmane 1992 1:32:38,5 1:32:06,1 04:21
8 Gunita Šale 1991 1:35:23,9 1:34:35,7 04:29
9 Gundega Vancāne 1984 1:36:07,0 1:35:59,3 04:32
10 Lasma Zebulina 1974 1:38:54,0 1:38:52,0 04:41

10 km, vīrieši

 Vieta Vārds  Uzvārds  Gads  Laiks  Čips  Temps 
1 Dmitrijs Serjogins 1993 0:30:54,4 0:30:54,0 03:05
2 Kaspars Gabaliņš-Briška 1988 0:32:21,7 0:32:21,7 03:14
3 Kārlis Vīksne 1989 0:33:40,8 0:33:40,6 03:22
4 Denis Prikulis 1987 0:34:26,4 0:34:25,2 03:26
5 Dāvids Francs 1996 0:35:00,8 0:35:00,4 03:30
6 Krišs Jānis Mežiels 1996 0:35:53,6 0:35:53,5 03:35
7 Valdis Aņikejevs 1987 0:36:16,7 0:36:16,6 03:37
8 Kristiāns Upenieks 2001 0:36:57,0 0:36:57,0 03:41
9 Rihards Serģis 1999 0:36:58,5 0:36:58,5 03:41
10 Kristaps Kļava 1996 0:37:07,7 0:37:05,1 03:42


10 km, sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Ilona Marhele 1986 0:36:08,5 0:36:08,5 03:36
2 Karīna Helmane-Soročenkova 1989 0:37:38,3 0:37:38,0 03:45
3 Zane Grike 1983 0:39:52,9 0:39:51,8 03:59
4 Ināra Lūse 1962 0:41:22,8 0:41:22,4 04:08
5 Dace Feldmane 2017 0:42:24,5 0:42:22,9 04:14
6 Diāna Jakubjaņeca 1992 0:42:47,4 0:42:46,1 04:16
7 Rasma Čoiča 1993 0:43:17,6 0:43:13,5 04:19
8 Evita Danenberga 1991 0:43:32,5 0:43:30,4 04:21
9 Aira Čirica 1986 0:43:42,5 0:43:42,5 04:22
10 Iveta Pūpola 1975 0:43:57,9 0:43:56,9 04:23

6 km, vīrieši

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Artūrs Niklāvs Medveds 1999 0:19:05,4 0:19:05,4 03:04
2 Jānis Mežiels 1990 0:20:13,3 0:20:13,3 03:15
3 Dainis Stepe 1984 0:20:22,9 0:20:22,6 03:17
4 Toms Kunakovs 1993 0:20:40,5 0:20:40,5 03:20
5 Olegs Gulua 1984 0:21:29,7 0:21:29,4 03:27
6 Arsēnijs Kadiševs 2002 0:21:37,7 0:21:37,2 03:29
7 Jegors Ivanovs 2002 0:21:41,8 0:21:41,7 03:29
8 Kaspars Gulbis 1990 0:22:20,0 0:22:19,0 03:35
9 Nils Edgars Briedis 1997 0:22:26,0 0:22:23,0 03:36
10 Arnolds Āriņš 1990 0:22:55,2 0:22:54,3 03:41

6 km, sievietes

Vieta Vārds Uzvārds Gads Laiks Čips Temps
1 Līga Jansone 1993 0:23:46,4 0:23:45,9 03:49
2 Viktorija Bogdanova 2007 0:23:56,0 0:23:55,6 03:51
3 Inga Zālīte 1977 0:24:03,6 0:24:03,6 03:52
4 Lelde Kalniņa 1986 0:24:22,6 0:24:21,9 03:55
5 Izabella Bogdanova 2005 0:24:47,5 0:24:47,0 03:59
6 Anastasija Vidončikova 1999 0:25:11,4 0:25:10,6 04:03
7 Kamilla Vanadziņa 2003 0:25:16,9 0:25:16,9 04:04
8 Patrīcija Eiduka 2000 0:25:29,1 0:25:28,6 04:06
9 Aleksandra Pereca 1968 0:25:37,9 0:25:22,4 04:05
10 Anna Titova 1978 0:26:11,6 0:26:05,9 04:12

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome