13.-14.05.2017

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

13.-14.05.2017

IAAF

Biedrība "VSK Noskrien" sadarbībā ar Lattelecom Rīgas maratona organizatoriem aicina ikvienu pievienoties brīvprātīgo palīgu komandai un ar savu enerģiju, darbu, atbalstu un smaidu radīt īpašo Lattelecom Rīgas maratona nedēļas un sacensību dienas atmosfēru. Šī ir iespēja iesaistīties vairāk nekā 33 000 skrējēju un pilsētas viesu no vairāk nekā 60 valstīm atbalstīšanā, ļaujot visiem justies droši trasē, skrienot gar trases enerģijas punktiem, pasniedzot glāzi ūdens, uzmundrinot finiša taisnē, pasniedzot piemiņas medaļas un citādi, ar savu aktīvo palīdzību, radot skriešanas svētku gaisotni Rīgā.

Lattelecom Rīgas maratons šogad notiks 27. reizi un jau trešo gadu maratons norisināsies visas nedēļas nogales garumā. Paplašinoties pasākumam, aug arī darbu daudzums, kas nozīmē, ka ar katru gadu ir nepieciešams arvien lielāks palīgu skaits. Iesaistoties plašajā pasākumu programmā, būs iespēja gūt pieredzi un ieskatu dažādos pasākumu organizēšanas procesos gan pirms pasākuma, gan maratona nedēļas nogalē. Iepriekšējā pieredze palīgu lomā nav obligāta, tomēr minimālais vecums, no kura iespējams iesaistīties, ir 16 gadi.

Vēlies pieteikties par palīgu? Aizpildi pieteikuma anketu, izvēloties sev interesējošākās pozīcijas. Ar katru no pozīcijām aicinām iepazīties zemāk. VSK Noskrien un Lattelecom Rīgas maratona organizatori saka lielu paldies visiem iepriekšējo gadu palīgiem, un mēs priecāsimies redzēt visus atkārtoti arī šogad! 

 

Dalībnieku starta numuru pakošana

Dalībnieku starta komplektu pakošana

Maratona nedēļa tiek atklāta ar dalībnieku starta numuru gatavošanu un aplokšņu pakošanu viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija, kad aicinām nākt talkā palīgus, kas rūpīgi veic rokdarbus.

Iespēja palīdzēt ir šādos laikos: 6. un 7. maijā 9.30 – 15.00 un 15.00 – 20.00 un 8. maijā 9.30 – 15.00 

Komandu numuru pakošana

Daļu no sapakotajiem starta numuriem un aploksnēm ir nepieciešams sadalīt pa komandām. Šis process notiek Elektrum Olimpiskajā centrā pāris dienas pirms EXPO, kur aicinām palīgus, kas ir brīvi no ikdienas pienākumiem darba nedēļas vidū, trešdien un ceturtdien. 11. maija pēcpusdienā komandas tiks aicinātas izņemt numurus jau pirms EXPO, tādēļ šajā dienā palīdzība ir nepieciešama arī komandu numuru izsniegšanā. 

Iespēja palīdzēt ir šādos laikos: 10. un 11. maijā 10.00 – 15.00 un 15.00 – 20.00 

Maratona EXPO 

Galvenais uzdevums Maratona EXPO ir izsniegt ikvienam dalībniekam viņa starta numuru. EXPO laikā dalībnieki ne tikai saņem savu starta numuru ar tam piestiprinātu laika kontroles čipu un somu, bet arī uzzina aktuālo informāciju par pasākuma norisi. 

Iespēja palīdzēt ir šādos laikos: 12. un 13. maijā 9.30 – 15:00 un 15:00 – 20:00 

Lattelecom Rīgas maratona Rimi Bērnu diena

Rimi Bērnu diena Krastmalā notiks vienu dienu pirms lielajiem startiem. Šajā dienā ir nepieciešami palīgi, kas sniegtu nepieciešamo informāciju pasākuma apmeklētājiem, iepriecinātu mazos dalībniekus ar baloniem un medaļām, kā arī ar citiem darbiem veidotu patīkamu atmosfēru. Rimi Bērnu dienas pozīcijai īpaši aicinām pieteikties tos, kam patīk darbs ar pašiem jaunākajiem skrējējiem.

Palīgi Krastmalā nepieciešami 13. maijā 8.30 – 17.00  

Lattelecom Rīgas maratona galveno startu diena

Trases tiesnešu palīgi 

Drošības nodrošināšanai trasē tiks iesaistīti visi atbildīgie dienesti. Papildus tam trasē nepieciešami palīgi, kas uzrauga skrējēju plūsmu, norāda pareizo maršrutu, kā arī uzmundrina skrējējus. Pats atbildīgākais trases palīgu uzdevums ir būt vērīgiem, jo tieši trases palīgi ir „acis un ausis” skrējēju drošībai trasē, atradoties ielu krustojumos. 

Palīgi nepieciešami 14. maijā 7:30 – 15:00  

Enerģijas punktu palīgi 

Enerģijas punktu palīgu pienākumos ietilpst tādi darbi kā enerģijas punkta sagatavošana, ūdens un sporta dzērienu saliešana glāzēs, augļu sagatavošana, ūdens pasniegšana skrējējiem, glāžu, ūdens un augļu papildināšana, kā arī enerģijas punkta teritorijas sakopšana pēc pasākuma. 

Palīgi nepieciešami 14. maijā 5:00 – 15.00  

Mantu glabātuves palīgi 

Katrs liekais grams skrējējiem distancē var radīt grūtības, tādēļ svarīgi, lai no rīta savu maiņas apģērbu, virsjakas un citas skrējienā liekās lietas ikviens dalībnieks varētu atstāt mantu glabātuvē. Mantu glabātuve 14. maijā ietver – mantu pieņemšanu un izsniegšanu pasākuma dalībniekiem. Īpaši saspringti mirkļi ir pusstundu pirms katras distances starta, kā arī pēc 5 km, 10 km un 21 km distances finiša, kad 15-30 minūšu laikā ierodas vairāki tūkstoši dalībnieku. 

Palīgi nepieciešami 14. maijā 6.00 – 15.30 

Starta un finiša zonas palīgi

Starta/finiša zonas palīgu pienākumos ietilpst dalībnieku laišana starta koridoros un starta zonas uzraudzīšana starp startiem, lai zonā nevarētu iekļūt līdzjutēji un skatītāji. Savukārt, pēc dalībnieku finiša palīgi atbild par medaļu un finiša enerģijas pakas pasniegšanu katram finišētājam. Šīs zonas īpašais izaicinājums ir 6 km skrējiena finišs, kad ļoti īsā laika periodā saskrien vairāki tūkstoši dalībnieku, katram no kuriem jāpaspēj nodrošināt pilns serviss.   

Palīgi nepieciešami 14. maijā 6.00 – 16.00

Seko jaunumiem

13567 Sekotāji

5277 Sekotāji

Lattelecom Rīgas maratons

3 201 Sekotāji

Lattelecom Rīgas maratons

Lattelecom Rīgas maratons

Pieraksties jaunumiem

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome