19.-20.05.2018

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

19.-20.05.2018

IAAF

Sveiciens uzņēmumu komandām!

Ik gadu Lattelecom Rīgas maratona skriešanas svētkos piedalās vairāk nekā 1000 komandu, lai kopā ar kolēģiem un draugiem stiprinātu komandas garu, skrienot un baudot Rīgu līdzās tūkstošiem skrējēju no visas pasaules.

Aicinām laicīgi komplektēt komandas un sekot līdzi dalības maksu kalendāram, lai nodrošinātu izdevīgākās cenas. Visām komandām, sākot no 30 skrējējiem, piedāvājam 10% atlaidi dalības maksai. Vairāk par reģistrāciju, dalības maksu un svarīgākajiem datumiem iespējams uzzināt sadaļā Reģistrācija.

 

KOMANDU TELTIS

Kā jau ierasts, arī šogad lielajām komandām piedāvājam iespēju īrēt komandas telti mūsu izveidotajā "Komandu telts zonā", kas šogad ievērojami palielināsies un atradīsies jaunā vietā – netālu no starta līnijas virzienā uz Vanšu tilta pusi. Komandu teltis pieejamas dažādos izmēros, sākot no 5x5m, 5x10m, 5x15m vai lielākas pēc pieprasījuma. Kopā ar Komandu telti no Maratona tehniskajiem partneriem variet pasūtīt arī telts iekārtojuma elementus, elektrību, WiFi vai apsardzi. 

Pirmo reizi esam pasūtījuma formu izveidojuši online vidē. Jums nepieciešams izveidot sava uzņēmuma profilu un veikt nepieciešamo produktu izvēli. Visus jautājumus mums, variet uzdot Komandu profila sadaļā SARAKSTE. Telts pasūtījumus iespējams veikt līdz 20.aprīlim, visas papildus vēlmes finalizējot līdz 30.aprīlim.

 

KOMANDU KREKLI

Lattelecom Rīgas maratons aicina lieliskās komandas būt vienotām ne tikai kustībā un apņēmībā, bet arī vienotā stilā. Sadarbībā ar uzņēmumu GIFTED, ikvienai maratona komandai ir iespēja realizēt savas radošās idejas, komandas krekliņu izstrādē. GIFTED ir īsti savas jomas gurū, kas piedāvās labākos krekliņus un atradīs piemērotākos veidus, lai ikviena radošā ideja tiktu realizēta atbilstoši komandas vēlmēm.

Lai uzzinātu vairāk, aicinām iepazīties ar komandu kreklu piedāvājumu zemāk.

Pasūtījumus iespējams veikt, sazinoties ar GIFTED:
Signe Upīte
signe@gifted.lv

 • pdf

  MARATONA KOMANDU KREKLI NO GIFTED

  Download

Galvenais partneris

 • Lattelecom

Partneris

 • Rimi

Sponsori

 • adidas
 • WESS
 • Sportland

Organizē

 • NECom
 • Rīgas Dome