13.-14.05.2017

IAAF

Lattelecom Riga Marathon

13.-14.05.2017

IAAF

Lattelecom Rīgas maratona Komandu kauss

Komandu kauss ir radīts ar mērķi noteikt ātrākās Lattelecom Rīgas maratona komandas, stiprinot komandas garu un veselīgu konkurenci. Komandu kauss ir lieliska iespēja visiem dalībniekiem, kas piedalās kādā no Lattelecom Rīgas maratona četrām distancēm - 42km, 21km, 10km vai 6km - veidot savas apakškomandas un sacensties atsevišķā ieskaitē. 

Kās tas darbojas? Izmantojot īpašu online rīku, jūsu komandas kapteinis izveido apakškomandu ar četriem vienas distances skrējējiem (4 kungi, 4 dāmas vai 2 kungi + 2 dāmas), kas sacenšas ar citām apakškomandām izvēlētās distances ietvaros. Komandu kausa izcīņa notiek Lattelecom Rīgas maratona ietvaros, salīdzinot komandu dalībnieku rezultātus. 2016. gadā Komandu kausā piedalījās 229 apakškomandas. 

Komandu kauss norisināsies arī 27. Lattelecom Rīgas maratonā. Par reģistrācijas atklāšanu ziņosim.

Rezultāti

Lattelecom Rīgas maratona Komandu Kausa balvas

Ātrākās Komandu kausa apakškomandas tiks apbalvotas īpašā apbalvošanas ceremonijā pēc Lattelecom Rīgas maratona. Komandu kausa Grand Prix tiks piešķirts komandai, kuras apakškomandas būs savākušas visvairāk godalgoto vietu (visvairāk 1. - 6. vietas). Savukārt katras kategorijas 1. - 3. vietas ieguvēji saņem kausu, bet 1. vietas ieguvēji arī pārsteiguma balvas. Un, protams, citu komandu un apakškomandu godinājums un cieņa!

Dalība Ņujorkas maratonā

Sadarbībā ar Ņujorkas maratonu un, pateicoties Lattelecom un Lattelecom Rīgas maratona organizatoru atbalstam, arī šogad visas klasiskā maratona jeb 42km 195m distanci finišējušās apakškomandas visās trijās kategorijās (dāmu, kungu un jauktās) piedalījās izlozē, lai laimētu īpašo balvu - garantētu un apmaksātu dalību pasaules lielākajā un populārākajā maratonā Ņujorkā š.g. 6. novembrī.

Ik gadu Ņujorkas maratons piesaista vairāk skriet gribētājus, nekā ir pieļaujamais dalībnieku skaits, aiz strīpas atstājot ļoti daudz maratonistu. Arī šogad Ņujorkas maratons veica loteriju, lai noteiktu laimīgos 50 000, kam būs iespēja skriet maratona distanci cauri pieciem leģendārajiem Ņujorkas rajoniem.

Galvenais partneris

  • Lattelecom

Partneris

  • Rimi

Sponsori

  • adidas
  • WESS
  • Sportland

Organizē

  • NECom
  • Rīgas Dome